• Відкриті торги
  • КЕП

Сирні продукти

275 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 92b1d56848ee444f94272e91cfec4ac5
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-24-000075-b-a1
Замовник: Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
Постачальник: Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору: 04/2230/т
Дата підписання: 22.02.2021 09:00
Період дії договору: 22.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 275 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 900.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті
Сир кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2565.00 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 3420.00 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 3420.00 UAH
Статус
Оплачений
30.04.2021 16:39
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
30.04.2021 16:39
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 5445.27 UAH
Статус
Оплачений
30.04.2021 16:39
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 7119.42 UAH
Статус
Оплачений
30.04.2021 16:39
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 7254.30 UAH
Статус
Оплачений
30.04.2021 16:39
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 42092.22 UAH
Статус
Оплачений
30.07.2021 09:54
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2881.48 UAH
Статус
Оплачений
14.07.2021 10:52
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 4994.22 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 7358.25 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 4620.00 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 9495.00 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1710.00 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 9869.22 UAH
Статус
Оплачений
31.03.2021 10:24
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1242.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1242.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 443.52 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2484.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 11116.20 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2484.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 9326.41 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1380.00 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:21
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1380.00 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:21
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 828.00 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:21
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2070.00 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:12
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1380.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1380.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1380.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 7100.94 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 10:52
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 4140.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 1386.09 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 17:04
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 48438.35 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 10:52
Док-ти 1
Філія ХФСК
МПП "Ритм"
Сума 2484.00 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 10:52
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: 9a75cfedd2a646d18b5df94539061b21
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 13.07.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: a94688f9b4c24ef1b7e0000c074c0c9b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 21.12.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 93d9d19de1ed424f84d6f71c03b40807
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3 04 2230 т.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 4fe29b32c04c465c9f147828bc3c0282
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.01.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаькова угода № 4 04 2230 т.pdf
p7s
sign.p7s