-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплектуючі для спектрофлуориметра
1 228 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a3fdbe6d5654a00882dca192cb8aab1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-22-007246-b-c1
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39465345
-
Контактна особа:
ШИЛОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380443511605 office@seltokphotonics.com https://seltokphotonics.com
-
Адреса:
03067, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
109
Дата підписання:
24.02.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 228 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 204 760.00 UAH)
Оплачено:
1 228 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 204 760.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Назва предмета закупівлі: Комплектуючі для спектрофлуориметра. Назва кожної номенклатурної позиції та код товару, визначений згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Кріостат на рідкому азоті T-подібної геометрії з розширеним температурним діапазоном код 38624000-5;
Модуль зразків для кріостату на рідкому азоті код 38624000-5;
Тримач зразків для плівок, пропускання та обертання код 38624000-5;
Комплект адаптера касети зразків код 38624000-5;
×
-
Країна виробництва:
GB Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 01.09.2021