-
Відкриті торги
-
КЕП
Самоскид - 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
3 663 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
068b795a59ce4990a61ce82402611cac
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-003265-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Контактна особа:
Владислав Чубар +380995585262 chubar_vladislav@ukr.net
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
Даниляк Василь Юрійович 380975350538 SPIRKIN@S-K-S.COM.UA http://www.polycar.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, 08130, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Кільцева, будинок 4-Н
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
22/02
Дата підписання:
22.02.2021 09:00
Період дії договору:
22.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 663 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 610 500.00 UAH)
Оплачено:
3 663 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 610 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Самоскид 16м3 на шассі Ford Trucks 3542 D DC (EURO-5) або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.03.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68
На карті