-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти
240 017.28
UAH з ПДВ
Номер:
bc13429c90ac46529dc32b58fb145391
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-19-002598-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Амікум Фарма"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40866700
-
Контактна особа:
Барай Ольга +380504285027 tender@amicum.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2021/02/028
Дата підписання:
19.02.2021 10:59
Період дії договору:
19.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
240 017.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 002.88 UAH)
Оплачено:
240 017.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 002.88 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» (або еквівалент) (6000 грам білка/або 20 жерстяних банок масою 500гр.)
×
-
Країна виробництва:
GB Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Кількість
6000 грам
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті
«ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» (або еквівалент) (2206,44 грам білка/або 18 жерстяних банок масою 454гр.)
×
-
Країна виробництва:
GB Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Кількість
2206.44 грам
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті
«ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» (або еквівалент) (19250 грам білка/або 55 жерстяних банок масою 500гр.)
×
-
Країна виробництва:
GB Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
Кількість
19250 грам
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті