-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра, ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
2 159 263.36
UAH без ПДВ
Номер:
8114313dc0854f7ebcc1ad8690724dc9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-12-000010-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Контактна особа:
Ірина Чернецька +380675645314 chernetskaya-i@i.ua
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
2202/20
Дата підписання:
22.02.2021 21:34
Період дії договору:
22.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 159 263.36 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 074 443.04 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра, ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Кількість
46576 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
49126, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Космодромна, будинок 7
На карті