-
Відкриті торги
-
КЕП
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки Молоко пастеризоване та Молоко згущене
14 703.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d8af11380b74c7dbd1730b4ab0dd562
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-001369-a-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Рябчук Валентина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2449002729
-
Контактна особа:
Рябчук Валентина Іванівна 380970982240, 380970982240 vi.ryabchuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, провулок Богуна буд. 7 А кв. 149
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
12.02.2021 15:00
Період дії договору:
12.02.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
14 703.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
14 703.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастеризоване
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
507 кілограм
Період постачання
до 28.02.2022
видалене
Кількість
Період постачання
до 28.02.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
69745c2dddef4cfd95d6c4018904d18d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки, через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму договору на 65018 (шістдесят п'ять тисяч вісімнадцять) гривень, 00 коп.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.07.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1f3719d3447f405e86025abb3e8ba580
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму договору на 204972,00 (двісті чотири тисячі дев'ятсот сімдесят дві гривні, 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.08.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e1ab188a0f9745fe82d33f7530b49aca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму договору на 89958,00грн (вісімдесят дев'ять тисяч дев'ятсот п'ятдесят вісім гривень, 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a52063206abd43aa8e5ed2f532325759
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0263063d0a7849d5b387e264239120cc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 08:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0768dbcd51994a41850cc96a52142e6a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі товару, який є предметом Договору на наступний 2022 рік в обсязі, що не перевищує 20 відсотків вартості Договору.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
dc6563cf38014d0a8e0b7f422e7f5c01
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного цивільного та господарського законодавства, згідно Додаткової угоди № 6 від 31.12.2021 року прийшли до згоди продовжити строк дії Договору №13 від 12.02.2021 року для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. Видатки на досягнення цієї цілі передбачені та затверджені в установленому порядку в кошторисах на 2022 рік.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9854ad6c785047b78dd185848176886f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
11.02.2022 15:00
Статус:
Опубліковано