-
Відкриті торги
-
КЕП
Пoслуги з потoчного ремoнту, технічного обслуговування, відновлення та утримання в належнoму cтані технічних засoбiв pегулювання дoрoжнім рухoм: світлoфорних об’єктів, блоків мовного супроводу, підсвітка пішохідних переходів, світлодіодних стрічок, тепловізійних детекторів, табло «Зелена Хвиля»
3 168 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c8402221f1a04a3895deb4cf4eb76200
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-05-000257-a-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835620
-
Контактна особа:
Мурадян Маріне Хачиківна 380563723656 3723656@i.ua
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕРБУД-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054720
-
Контактна особа:
Мгер Габрієлян +38050507086 liderservisbud@ukr.net
-
Адреса:
51911, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул.Лисенка Миколи, будинок 16А, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09
Дата підписання:
10.02.2021 11:00
Період дії договору:
10.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 168 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 168 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пoслуги з потoчного ремoнту, технічного обслуговування, відновлення та утримання в належнoму cтані технічних засoбiв pегулювання дoрoжнім рухoм: світлoфорних об’єктів, блоків мовного супроводу, підсвітка пішохідних переходів, світлодіодних стрічок, тепловізійних детекторів, табло «Зелена Хвиля»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
78983432aa864390ba00f2eabefa0f2c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з реорганізацією з припинення юридичної особи, відповідно ст. 651 Цивільного кодексу України, ст. 188 Господарського кодексу України, права, зобов'язання та відповідальність за основним договором переходять до нового замовника в повному обсязі.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.05.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c7a578af531a4327b1e933e854478ebe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з реорганізацією з припинення юридичної особи, відповідно ст. 651 Цивільного кодексу України, ст. 188 Господарського кодексу України, права, зобов'язання та відповідальність за основним договором переходять до нового замовника в повному обсязі.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.06.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8cafc98300c64f77b045f73dbb745151
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди підписати додаткову угоду та викласти Додаток 1 до договору в новій редакції
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.07.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9db87650a561477a9ab0e7727310c688
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна розрахункового рахунку Замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
03.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано