-
Відкриті торги
-
КЕП
батон вищого ґатунку, хліб пшеничний першого гатунку
225 856.31
UAH з ПДВ
Номер:
b8b7e61ff65e48259178353db68a2310
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-08-000430-b-c1
Замовник:
КУ Комунальна установа Сумської обласної ради Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189446
-
Контактна особа:
Бондарєва Світлана Іванівна +380545351562 krolbi@dszn.sm.gov.ua
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, місто Кролевець, Сумська область, м.Кролевець, бульвар Шевченка,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Сумська Паляниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
36572867
-
Контактна особа:
Гуменюк Ксенія Микитівна +380542700835 ksusha19935@rambler.ru
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Данили Галицького, 2А, кім. 37
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
09.02.2021 00:00
Період дії договору:
09.02.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору:
225 856.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 642.71 UAH)
Оплачено:
225 856.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 642.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
батон вищого ґатунку
Кількість
12400 кілограм
Період постачання
08.01.2021 - 31.12.2021
хліб пшеничний першого гатунку
Кількість
13000 кілограм
Період постачання
08.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
be1fa53a4844484b8719da94dba68420
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0cf411a463614995bbc6f1fd1f0318ac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
a595ea8da8aa48b28ff09254020fa8a7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни,покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
2dd3462b0b934168a744b1f2dcbcef63
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
a6597aaa34a04d48bec99dcd2e4d435d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2683352a72b44758928e685f9fc779f8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
1137c426468948a58d3d7ed41945f47d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано