-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
325 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
9ec4f1671be040498a46256d4e33b993
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-11-002493-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОША"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23618470
-
Контактна особа:
Токар В'ячеслав Григорович 380979223344, 380979223344 hotelpalace78@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Центральний район, Московська, будинок 38/1
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
122
Дата підписання:
23.06.2017 09:00
Період дії договору:
23.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
325 050.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 325 050.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Морква
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо - спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Цибуля ріпчата
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Помідори парникові
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Помідори грунтові
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Огірки грунтові
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Баклажани
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Квасоля
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Капуста білокачанна
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Зелень
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Банани
Кількість
650 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Ківі
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Лимони
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Апельсини
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Яблуко
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Черешня
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Персик
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Слива
Кількість
2600 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті
Виноград
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 30.08.2017
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, Оздоровчо-спортивний табір Лісотехнік"
На карті