-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
514 065.41
UAH з ПДВ
Номер:
91e724928aa14d0e9257ec4ba0b05fd7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001428-c-b1
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Контактна особа:
Сидоренко Інга Степанівна +380312643762 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
230310
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Період дії договору:
15.02.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору:
514 065.41 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 677.57 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1300000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA803123560000026032316644690
Сума
171314.51 UAH
Статус
Оплачений
26.05.2021 11:45
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA803123560000026032316644690
Сума
167341.69 UAH
Статус
Оплачений
27.08.2021 11:30
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
246226.61 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 13:10
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
146119.99 UAH
Статус
Оплачений
26.02.2021 12:10
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
178851.47 UAH
Статус
Оплачений
28.07.2021 11:29
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
164586.41 UAH
Статус
Оплачений
29.06.2021 11:32
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ "Закарпаттяенергозбут"
IBAN:UA163123560000026003000644690
Сума
239491.75 UAH
Статус
Оплачений
27.04.2021 11:07
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
375592.28 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 11:21
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
174860.27 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 11:17
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA803123560000026032316644690
Сума
465872.47 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2021 12:26
Док-ти
1
КНП "ЦМКЛ" Ужгородської міської ради
IBAN:UA918201720344380009000053595
ТзОВ"ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
IBAN:UA953123560000026035313644690
Сума
240067.62 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2021 12:40
Док-ти
1
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8c9ce6d0ae9a45519798129e18d63e2f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
cf50a89c97784b8c962441afc1165870
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4d154036e975462399cd88cff39b3260
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано