• Відкриті торги
  • КЕП

Вершкове масло (масло вершкове)

283 091.62 UAH з ПДВ
Номер: 36c3102607e84fdb98df9f1ad90672ca
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-06-000091-b-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Маріупольський міський протитуберкульозний диспансер"
Постачальник: ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору: Л-Г/2021 - 121
Дата підписання: 08.02.2021 00:00
Період дії договору: 08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 283 091.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 181.94 UAH)
Оплачено: 283 091.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 181.94 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (масло вершкове)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1446 кілограм
Період постачання до 29.12.2021
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Пашковського,2 На карті

Внесені зміни

    Номер: 264431e0daa647c5acb4681a62f36b15
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.06.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _ 1.pdf
    Номер: 651eb7f17d484d4fb274d4608a0b552a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 02.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _2 .pdf
    Номер: 95eea13d12c0404c89bcb9ee85ef6894
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі,Узгоджене зменшення ціни
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _3.pdf