-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:155400005 - Cирні продукти (сир твердий,сир кисломолочний)
645 824.60
UAH без ПДВ
Номер:
b5b725db73b34b05bfd568a13e28011b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-002346-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Рябчук Валентина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2449002729
-
Контактна особа:
Рябчук Валентина Іванівна 380970982240, 380970982240 vi.ryabchuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, провулок Богуна буд. 7 А кв. 149
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
06.02.2021 08:00
Період дії договору:
06.02.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
645 824.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
362 366.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5414.6 кілограм
Період постачання
22.01.2021 - 31.12.2021
Сир твердий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
378.3 кілограм
Період постачання
22.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3c7c645231a747e593e9cbd14fe80a6f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму договору на 75126,60 грн. (сімдесят п'ять тисяч сто двадцять шість гривень, 60 коп.)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.07.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7d0e93f2d55743ddbf232aa85f511e23
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму 105046,00 грн (сто п'ять тисяч сорок шість гривень,00 коп)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.08.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d034a3ad7671461ba7f1903ae03eeefc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з зменшенням фактичного обсягу видатків по договору поставки через низьке відвідування закладів освіти, Сторони вирішили зменшити суму договору на 40030,00грн (сорок тисяч тридцять гривень, 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f31e0142c68e4c19b196b63f68e45f38
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0cceb692082840f79ef1e39ae934c210
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 08:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4d875c17ff334ae6939b1407f07a310d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі товару, який є предметом Договору на наступний 2022 рік в обсязі, що не перевищує 20 відсотків вартості Договору.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8796ba7b68254142a1208e00322190ca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного цивільного та господарського законодавства, згідно Додаткової угоди № 6 від 31.12.2021 року прийшли до згоди продовжити строк дії Договору №14 від 06.02.2021 року для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. Видатки на досягнення цієї цілі передбачені та затверджені в установленому порядку в кошторисах на 2022 рік.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b1ce4a4ccd0e4749a297b48662bb9908
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
11.02.2022 15:00
Статус:
Опубліковано