-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
702 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1cedddeb5e3f47f2ba87b7f14f76b21e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-05-000419-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП ТТ-Нафта
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко Олександр Анатолійович +380462723534 bom-bush@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Робоча,6
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
460
Дата підписання:
08.02.2021 16:45
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 30.12.2021 00:00
Сума договору:
702 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 000.00 UAH)
Оплачено:
402 102.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 017.06 UAH)
Причини розірвання договору:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне пальне
Кількість
35000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
35642.09 UAH
Статус
Оплачений
04.03.2021 10:05
Док-ти
1
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
8831.50 UAH
Статус
Оплачений
22.02.2021 10:46
Док-ти
1
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
199999.80 UAH
Статус
Оплачений
09.03.2021 11:07
Док-ти
1
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
33186.76 UAH
Статус
Оплачений
07.04.2021 10:27
Док-ти
1
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
100153.92 UAH
Статус
Оплачений
20.09.2021 15:05
Док-ти
1
КП "Семенівське"Семенівської міськради
IBAN:UA618201720344360001000063749
ПП "ТТ-НАФТА"
IBAN:UA613282090000026007010040681
Сума
66307.26 UAH
Статус
Оплачений
02.06.2021 14:25
Док-ти
1
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
61ee7cb74ee04001a650a5a5aeb191a6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вартість 1 літри палива збільшилась на 1,40 грн. ( на 9,99%) , кількість бензину А 95 зменшилась до 13500 л., дизельного палива 31966,32 літри.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.02.2021 12:03
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1867806b3d6f4ac3831d0619956e2297
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ціна за 1 літр палива збільшилась на 9,99 % (1,54 грн.) та становить відповідно 16,98 грн. за 1 літру , зменшилась загальна закупівельна кількість палива до 41342,756 літрів.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.03.2021 12:06
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0bc10c57df224a72b9909ab1e8c55627
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ціна за 1 літр палива збільшилась на 9,99 % (1,69 грн.) та становить відповідно 18,67 грн. за 1 літру , зменшилась загальна закупівельна кількість палива до 37600,429 літрів.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.04.2021 08:39
Статус:
Опубліковано