-
Відкриті торги
-
КЕП
Сардельки вищого ґатунку (Код ДК 15130000-8 - М’ясопродукти)
163 996.75
UAH без ПДВ
Номер:
014a824f56604bbc9539e9865c5d11f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-28-004443-a-c1
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465030
-
Контактна особа:
Войтко Любов Степанівна +380679989798 sammvo@ukr.net
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Коперніка,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАЛАШНИК ОЛЕСЯ МИРОНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2731613668
-
Контактна особа:
Калашник Олеся 380673749717 vicsof@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Львівська область, с. Солонка, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21-С
Дата підписання:
08.02.2021 00:00
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
163 996.75 UAH без ПДВ
Оплачено:
163 996.75 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сардельки вищого ґатунку (Код ДК 15130000-8 - М’ясопродукти)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, навчальні заклади та установи Відділ освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e09ed23e0ebb4145b9fa4726edf99e71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення ціни у зв'язку із зменшенням обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f374d370484e4ca2bcd3ea8cf6f303e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів та зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9d4d3cbeac584638a338227fc6f97032
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано