-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйця курячі
яйця курячі
1 174 477.20
UAH без ПДВ
Номер:
f5976c156e1c4d578961daf18a4e0c67
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-29-001686-c-a1
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Контактна особа:
Зінченко Ірина Миколаївна 380456351989,380456393093 buh_gorono@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Макаренко Є.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084001725
-
Контактна особа:
Макаренко Євгенія Володимирівна +380686868173 makarenkoe1984@ukr.net
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, вул. Саперно-Слобідська 22, кв.134
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
яйця курячі
Номер договору:
12
Дата підписання:
01.02.2021 12:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 174 477.20 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 174 447.68 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі
Кількість
349546 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Шевченка, 122 (адреси навчальних закладів Управління освіти і науки БМР)
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f2b7c311815640aaa1dd439b2b40607e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» можливе зменшення закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
990cbe38fe314dd5861e05b45005a1ed
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.1 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" можливе зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано