-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Додаткова угода №2 до Договору №2ВТ від 01.02.2021 року: 1) продовження строку Договору до 31.03.2022 2) сума Додаткової угоди становить 60 040 грн. Загальна сума Договору після підписання Додаткової угоди становить - 360 240грн.
360 240.00
UAH без ПДВ
Номер:
2688a1915e4a42d4bae78e1d7bc7232d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-23-017421-c-a1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Контактна особа:
Катерина Голбан +380502269731 udvm.buh@polvet.gov.ua
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІРІУС 33"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38116396
-
Контактна особа:
Бардаков Віктор 380675345001, 380675345001 bardakov1968@gmail.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Половки, буд. 64Д
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Опис:
Додаткова угода №2 до Договору №2ВТ від 01.02.2021 року:
1) продовження строку Договору до 31.03.2022
2) сума Додаткової угоди становить 60 040 грн.
Загальна сума Договору після підписання Додаткової угоди становить - 360 240грн.
Номер договору:
2 ВТ
Дата підписання:
01.02.2021 10:00
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
360 240.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
360 240.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3a15d8d71ec64961a871ffce41922442
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони домовились продовжити дію Договору № 2ВТ від 01.02.2021 року та викласти пункт 11.1. Договору № 2ВТ від 01.02.2021 року в наступній редакції:
«11.1. Договір набирає чинності з 01.02.2021 року та діє до 31.03.2022 року.».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 14:45
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e461207387814675a6ece7b6e0717954
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №2 до Договору №2ВТ від 01.02.2021 року:
1) продовження строку Договору до 31.03.2022
2) сума Додаткової угоди становить 60 040 грн.
Загальна сума Договору після підписання Додаткової угоди становить - 360 240грн.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 17:08
Статус:
Опубліковано