• Спрощена закупівля
  • КЕП

Драбини

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо Замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» .

101 456.76 UAH з ПДВ
Номер: d1d6b6a6077c4fe6b2725c0e6257afbe
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-24-002759-b-a1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Постачальник: ФОП Лук'ян Михайло Федорович
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис: Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо Замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» .
Номер договору: 35.1-14/3.5-001
Дата підписання: 04.02.2021 00:00
Період дії договору: 04.02.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Сума договору: 101 456.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 909.46 UAH)
Оплачено: 101 456.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 909.46 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Драбина Krause Tribilo 10 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Стрем’янка Krause Corda 5 cхідців або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Krause Safety 8 cходинок або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Intertool (LT-3038) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Шарнірна драбина Krause Multimatic Corda 4х3 сходинки або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Krause Multimatic 4х5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина склопластикова діелектрична ДСОП-3 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423200-3 Драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Itoss 917 з 7 східцями або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина трисекційна Krause Сorda 3х9 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Krause Multimatic трансформер 4х4 cходинки або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина- стрем’янка Virastar Duomaх Pro 2х6 сходинок або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Itoss 7507 (2х7 сходинок) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Драбина Krause Corda 3х7 сходинок або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Стрем’янка Virastar 5 cходинок або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Стрем’янка Virastar 4 cходинок або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті
Стрем’янка Steel eurogold 213 (3 cходинки) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44423220-9 Розкладні драбини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вул. Бориспіль-7, склад ДП МА "Бориспіль" На карті