-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-553200009 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для КЗО "НВК №33" ДМР)
1 319 775.60
UAH без ПДВ
Номер:
51a1876a93e445d5873820000ea28e56
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-29-008300-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №33 "МАРІЇНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ - ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I СТУПЕНЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24430716
-
Контактна особа:
Світлана Ковтуненко +380665119292,+380989351034 5577cveta@i.ua
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
25
Дата підписання:
26.01.2021 21:18
Період дії договору:
26.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 319 775.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 319 775.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-553200009 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для КЗО "НВК №33" ДМР)
Кількість
57252 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2910227f38b04a06b04c92e4fecc736e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, предбачених ч.5 ст.41 Закону України "Про публичні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.01.2021 10:35
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a80aac16c2474168bd85122fa2cc6b1b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із застосування положень частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі від 25.12.2015 № 922-VII, з відповідними змінами та доповненнями.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.02.2021 11:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
35bbe8f4420f48dbb5e5aedbd5b7802d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VІІІ, з відповідними змінами та доповненнями
Номер додаткової угоди:
ДУ 2
Дата внесення змін до договору:
02.02.2021 11:31
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
54f814b0845441fcb9e7d26af119faf0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.5 ч.1 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 16:54
Статус:
Опубліковано