-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий, сир кисломолочний
353 598.65
UAH з ПДВ
Номер:
1ec0abb16790491b85e6c2499403806f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-09-006723-a-a2
Замовник:
Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568329
-
Контактна особа:
Дзядевич Ірина Володимирівна +380456370496 kolifks@ukr.net http://kolifks.kiev.ua
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Леваневського 52/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Олександр Левченко 380682797022, 380682797022 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
353 598.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 933.11 UAH)
Оплачено:
353 598.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 933.11 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 52/4
На карті
Сир кисломолочний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 52/4
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5132.16 UAH
Статус
Оплачений
15.06.2021 11:04
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
720.00 UAH
Статус
Оплачений
15.06.2021 11:04
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
3700.80 UAH
Статус
Оплачений
15.03.2021 10:34
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1520.27 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1246.62 UAH
Статус
Оплачений
15.06.2021 11:04
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
631.20 UAH
Статус
Оплачений
22.06.2021 11:52
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
34779.00 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
835.20 UAH
Статус
Оплачений
19.03.2021 10:31
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1283.16 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1040.40 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
3363.70 UAH
Статус
Оплачений
05.03.2021 10:32
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
720.00 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 11:06
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4202.64 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 12:15
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
720.00 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 12:15
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
6385.68 UAH
Статус
Оплачений
19.03.2021 10:31
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1584.00 UAH
Статус
Оплачений
21.05.2021 11:23
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
7684.75 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
7618.32 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 10:42
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
9240.00 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 12:03
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5183.94 UAH
Статус
Оплачений
23.10.2021 11:07
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5313.27 UAH
Статус
Оплачений
13.09.2021 11:17
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5556.71 UAH
Статус
Оплачений
13.09.2021 11:17
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
26076.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 11:39
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
3433.04 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 11:39
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
2177.64 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:26
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4615.92 UAH
Статус
Оплачений
15.03.2021 10:34
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1080.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 10:42
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
633.60 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 11:06
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
720.00 UAH
Статус
Оплачений
19.03.2021 10:31
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4662.88 UAH
Статус
Оплачений
22.06.2021 11:52
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5983.36 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:22
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
43449.00 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:22
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
789.00 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:22
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
20880.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 10:42
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5196.96 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 12:15
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1512.00 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 12:15
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
915.24 UAH
Статус
Оплачений
22.06.2021 11:52
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1468.80 UAH
Статус
Оплачений
19.03.2021 10:31
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
720.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 10:42
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
806.40 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 11:06
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4698.00 UAH
Статус
Оплачений
26.03.2021 10:42
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1584.00 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 12:15
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
5454.04 UAH
Статус
Оплачений
15.06.2021 11:04
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
6134.57 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 12:38
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4663.72 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 12:38
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
1893.60 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 12:38
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
946.80 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 12:38
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
646.98 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 12:38
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4484.86 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:26
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
78685.78 UAH
Статус
Оплачений
16.12.2021 11:37
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
4730.95 UAH
Статус
Оплачений
22.11.2021 11:14
Док-ти
1
КЗ КОР "КОЛІФКС"
IBAN:UA298201720344230006000022349
ТОВ"Переяслав-Молпродукт"
IBAN:UA183808050000000026006316741
Сума
6093.69 UAH
Статус
Оплачений
22.11.2021 11:14
Док-ти
1
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b9dc0cc30e5045d980e0e1e1066829c4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.11.6 ч. 11 Договору про закупівлю № 4 від 25.01.2021 збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3893d2e99fd3454d851f6c1f3bc6382f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.11.6 ч.11 Договору про закупівлю № 2 від 15.01.2021 збільшення ціни за одиницю товару до 10%
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
17.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
801c597ce32e4e7eb11c4129ff5ddeef
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.11 Договору про закупівлю, а саме зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. (Довідка про зміни до кошторису № 332 від 27.10.2021 затверджена на підставі сесії КОР від 21.10.2021 № 164-06-VIII)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8d4ab5534f9d4727afe336bb3e270354
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.11 умов Договору про закупівл. № 4 від 25.01.2021, а саме: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано