• Відкриті торги
  • КЕП

«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.

177 094.93 UAH без ПДВ
Номер: 78cfb9393e5d46d39effd4bb090ce3e4
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-23-008097-c-a1
Замовник: Управління освіти Чугуївської міської ради
Постачальник: ФОП Луценко Яна Володимирівна
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: 43
Дата підписання: 26.01.2021 20:13
Період дії договору: 26.01.2021 00:00 - 30.06.2021 00:00
Сума договору: 177 094.93 UAH без ПДВ
Оплачено: 177 094.93 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3092 кілограм
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 73dd4bf94aeb45acabdb007bc9fba689
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 29.06.2021 16:39
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д.у.№1від29.06.2021(43).pdf
p7s
sign.p7s