-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (січень-грудень 2021 рік)
Керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору в обсязі, що не перевищує 20% загальної суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. 2. Внести зміни до п. 6.1. розділу 6.«Термін дії договору» та викласти його у наступній редакції: «Цей Договір діє з 11 січня 2021 року до 14 березня 2022 року включно та вступає в дію з моменту його підписання».
1 992 756.83
UAH без ПДВ
Номер:
bfcb1ebcaa504889a5e1072915dcd87c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-09-008168-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
-
Контактна особа:
Ірина Любченко +30532680309 potd@ukr.net
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, с.Супрунівка, вул. Київське Шосе 1-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКР-СЕРВІС-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34962773
-
Контактна особа:
Роман Лісконог +380958293204 tov.ukrservisbezpeka@gmail.com
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 6, квартира 7
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні
закупівлі» Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору в обсязі, що не перевищує 20% загальної суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
2. Внести зміни до п. 6.1. розділу 6.«Термін дії договору» та викласти його у наступній редакції:
«Цей Договір діє з 11 січня 2021 року до 14 березня 2022 року включно та вступає в дію з моменту його підписання».
Номер договору:
1
Дата підписання:
19.01.2021 09:19
Період дії договору:
11.01.2021 00:00 - 14.03.2022 00:00
Сума договору:
1 992 756.83 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 992 756.83 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Здоров’я, 2 ; Полтавська обл., Гадяцький р-н., с. Веприк, вул. Заводська,4; Полтавська обл., Полтавський р-н., м. Гядяч, вул. Малобудищанська,1/2; Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Великі Сорочинці, вул. Перемоги,55; Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 14.03.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
794211a5708040a5a6f5df405a63a909
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з передачею будівель, які знаходились на балансі Замовника у власність територіальної громади Веприцької сільської ради, керуючись п.3 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони дійшли згоди п.1.1 Розділу 1 «Предмет договору» викласти в наступній редакції :
1.1. «Виконавець» забезпечує охорону майна на об’єкті згідно ДК 021:2015 «79710000-4 Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Здоров’я, 2 ; Полтавська обл., Зіньківський р-н, смт. Опішня, вул. Соборна, 57; Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Великі Сорочинці, вул. Перемоги,55; Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5) з метою недопущення замахів та припинення не санкціонованого «Замовником» доступу до майна для збереження його фізичного стану та забезпечення «Замовником» всіх належних йому повноважень відносно майна, а «Замовник» зобов’язується своєчасно здійснювати оплату послуг «Виконавця» на умовах і в порядку, передбачених цим Договором».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.05.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
b8b2b57f782641e0be07217dd58e6b31
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із зменшення кількості об’єктів охорони, на яких забезпечує охорону Виконавець за Договором, керуючись п.1 п.5 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», Сторони дійшли взаємної згоди зменшити суму договору на 274 739,97 грн (двісті сімдесят чотири тисячі сімсот тридцять дев’ять гривень дев’яносто сім копійок) та викласти п. 2.1. Договору в наступній редакції:
«2.1. Вартість охоронних послуг в місяць складає : 138262,00 грн без ПДВ (сто тридцять вісім тисячдвісті шістдесят дві гривні нуль копійок). Загальна сума договору становить 1 716 232,83 грн без ПДВ (один мільйон сімсот шістнадцять тисяч двісті тридцять дві гривні вісімдесят три копійки).
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.06.2021 10:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9fe2158e1c1244c4aef44acf8e437c58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку із припиненням діяльності дитячого відділення за адресою: м. Полтава, вул. Короленка, 3, здійснити передислокацію постів охорони на час виконання оперативних задач по охороні території та об’єктів Замовника.
Керуючись п.3 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони дійшли згоди п.1.1 Розділу 1 «Предмет договору» викласти в наступній редакції :
1.1. «Виконавець» забезпечує охорону майна на об’єкті згідно ДК 021:2015 «79710000-4 Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Здоров’я, 2 ; Полтавська обл., Зіньківський р-н, смт. Опішня, вул. Соборна, 57; Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Великі Сорочинці, вул. Перемоги,55; Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5; м. Полтава, вул. Короленка, 3) з метою недопущення замахів та припинення не санкціонованого «Замовником» доступу до майна для збереження його фізичного стану та забезпечення «Замовником» всіх належних йому повноважень відносно майна.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.07.2021 08:53
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d4e8dbf9f9e04d40bca4997088342b29
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні
закупівлі» Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору в обсязі, що не перевищує 20% загальної суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
2. Внести зміни до п. 6.1. розділу 6.«Термін дії договору» та викласти
його у наступній редакції: «Цей Договір діє з 11 січня 2021 року до 14 березня 2022 року включно та вступає в дію з моменту його підписання».
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 15:49
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
179d3cbda4274a55851a602c29122bc8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з продовженням на підставі ч. 6 статті 41 Закону України «Про публзакупівлі» строку дії договору, Сторони дійшли взаємної згоди збільшити ціну Договору про надання охоронних послуг №1 від 19.01.2021 за охоронні послуги на 276 524,00 гри. (двісті сімдесят шість тисяч п’ятсот двадцять чотири гри., 00 коп.) з ПДВ.
Внести зміни до п. 2.1. Договору та викласти його у наступній редакції:
«Вартість охоронних послуг в місяць складає 138 262,00 гри. (сто тридцять вісім тисяч двісті шістдесят дві гривні нуль копійок) з ПДВ. Загальна сума договору становить І 992 756,83 гри) з ПДВ».
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.03.2022 08:48
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d6fd78ca80aa45fd9ff46bb341595946
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із зміною банківських реквізитів «Замовника», Сторони погодились внести відповідні зміни до договору поставки та викласти реквізити «Замовника», що містяться в Розділі 7 Договору «Юридичні адреси та реквізити сторін» у новій редакції
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
04.03.2022 15:21
Статус:
Опубліковано