• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92, Дизельне паливо

1 247 051.04 UAH з ПДВ
Номер: c53bdb31ec2948899715cf063f325a2b
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-08-000410-a-a1
Замовник: КП Шляхрембуд
Постачальник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 0601-Т
Дата підписання: 15.01.2021 00:00
Період дії договору: 15.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 247 051.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 207 841.84 UAH)
Оплачено: 1 018 633.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 772.28 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6087 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, АЗС учасника - переможця На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 46507 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, АЗС учасника - переможця На карті

Внесені зміни

    Номер: 341e12ced65b449ba76ec37157ae449b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до Додаткової угоди №1
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №1
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ-1.pdf
    Номер: c05b456644ff4003bf59f1d8ebbdb9bb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку зі зростанням цін на ринку нафтопродуктів, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі": "Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобо'вязань сторонами в повному обсязі, крім випадку збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю".
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ-2.pdf
    Номер: 40fc6cbcd00f4d91987a0b54120415b8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку зі зростанням цін на ринку нафтопродуктів, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі": "Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобо'вязань сторонами в повному обсязі, крім випадку збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю"
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 23.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ-3.pdf
    Номер: 7e8f374afff74023b600e220ef9a6eb8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку зі зростанням цін на ринку нафтопродуктів, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі": "Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобо'вязань сторонами в повному обсязі, крім випадку збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю"
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 18.03.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ-4.pdf
    Номер: ee3b26f04a5a40c4ba3331e36e2e870c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Виправлення технічної помилки
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 23.03.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Протокол_ ДУ-5.pdf
    Номер: 24d73e2ac55c446ba104fa56dac3c44a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: ДУ-6
    Дата внесення змін до договору: 07.06.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 4c8fcf9a0dfd40ee84f8a052ccc1eb79
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: №7 до договору про закупівлю № 0601-Т від 15.01.2021 року
    Дата внесення змін до договору: 09.07.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ_6.pdf
pdf
ДУ_7.pdf
    Номер: 08be189de20f4b069efea1a6b3668b87
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 18.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 7f3a45156b044613a1bbbe9a0a9299c0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 18.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: edec9d2eba544837a8f68b696da073dc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 18.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
угода _ 8.jpg