-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
461 440.65
UAH без ПДВ
Номер:
71fa2cff51674aa391f8e0322cc9e513
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-07-004183-a-c1
Замовник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Контактна особа:
РУДАКЕВИЧ РУСЛАН ОЛЕГОВИЧ 0473320847 sdbi40@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Педяш Наталія Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438902341
-
Контактна особа:
Педяш Наталія Григорівна 380667596016, 380667596016 natali10102017@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, Вячеслава Чорновола, 56/122
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
11.01.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.05.2022 00:00
Сума договору:
461 440.65 UAH без ПДВ
Оплачено:
461 440.65 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий («Російський» та/або «Голландський» або еквівалент, без рослинних жирів жирність не менше 45%)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вулиця Осавула Василя Бурки, будинок 40.
На карті
Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3176.948 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вулиця Осавула Василя Бурки, будинок 40.
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f49baca6bd1e4c08a2701bf1d281df8f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
«Сторони», а по окремо – «Сторона», керуючись нормами Цивільного та Господарського Кодексів України, відповідно до пункту 1 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі Розділу 11 Договору № 16 ВІД 11.01.2021 року (далі- Договір), досягли згоди і уклали дану додаткову угоду (далі - Угода) про наступне:
1.Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару: "Сир твердий («Російський» та/або «Голландський» або еквівалент, без рослинних жирів жирність не менше 45%)" зменшити на 200 ( двісті ) кг; "Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" зменшити на 100 ( сто) кг за Договором по предмету ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий та сир кисломолочний (творог), (надалі - Товар) у зв`язку з реальним фінансуванням Замовника та наявної потреби у товарах та послугах згідно затвердженого кошторису закладу на 2021 рік, а саме: «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;», внаслідок чого погодили внести зміни до Специфікації ( Додаток №1 до Договору № 16 ВІД 11.01.2021 р. ) виклавши її у новій редакції, що додається.
2.Додаток 1 до даної додаткової угоди № 1 до Договору про закупівлю товарів за державні кошти № 16 ВІД 11.01.2021 року – «Специфікація» читати із змінами, що здійснені на підставі даної додаткової угоди.
3.Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення вищевказаної зміни /п.1 Додаткової угоди/, сума по договору зменшиться на 40400.00 грн. ( СОРОК ТИСЯЧ ЧОТИРИСТА гривень 00 копійок ) , у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу ІІІ Договору:
«3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 488900,00 грн. ( ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ВІСІМ ТИСЯЧ ДЕВ`ЯТСОТ гривень 00 копійок ) без ПДВ (вартість зазначається за наслідками проведеного аукціону торгів), що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника."
13. Номер додаткової угоди - № 1
14. Сума договору після внесення змін. 488900,00 грн. ( ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ВІСІМ ТИСЯЧ ДЕВ`ЯТСОТ гривень 00 копійок ) без ПДВ
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації товару (із змінами) до Додаткової угоди № 1 до договору № 16 ВІД 11.01.2021 року зменьшується : "Сир твердий («Російський» та/або «Голландський» або еквівалент, без рослинних жирів жирність не менше 45%)" на 200 ( двісті ) кг; "Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" на 100 ( сто) кг /БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 1 до ДОГОВОРУ № 16 ВІД 11.01.2021 р. І СПЕЦИФІКАЦІЇ товару ІЗ ЗМІНАМИ / .
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
49a6601f68e942aca3acf39b921f84a3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
• зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
«Сторони», а по окремо – «Сторона», керуючись нормами Цивільного та Господарського Кодексів України, відповідно до пункту 1 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі Розділу 11 Договору № 16 ВІД 11.01.2021 року (далі- Договір), досягли згоди і уклали дану додаткову угоду (далі - Угода) про наступне:
1. Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару: "Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" зменшити на 250 (двісті п`ятдесят) кг за Договором по предмету ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий та сир кисломолочний (творог), (надалі - Товар) у зв`язку з реальним фінансуванням Замовника та наявної потреби у товарах та послугах згідно затвердженого кошторису закладу на 2021 рік, а саме: «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;», внаслідок чого погодили внести зміни до Специфікації ( Додаток №1 до Договору № 16 ВІД 11.01.2021 р. ) виклавши її у новій редакції, що додається.
2.Додаток 1 до даної додаткової угоди № 2 до Договору про закупівлю товарів за державні кошти № 16 ВІД 11.01.2021 року – «Специфікація» читати із змінами, що здійснені на підставі даної додаткової угоди.
3.Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення вищевказаної зміни /п.1 Додаткової угоди/, сума по договору зменшиться на 21250.00 грн. ( ДВАДЦЯТЬ ОДНА ТИСЯЧА ДВІСТІ П`ЯТДЕСЯТ гривень 00 копійок ) , у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу ІІІ Договору:
«3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 467650.00 грн. ( ЧОТИРИСТА ШІСТДЕСЯТ СІМ ТИСЯЧ ШІСТСОТ П`ЯТДЕСЯТ гривень 00 копійок ) без ПДВ (вартість зазначається за наслідками проведеного аукціону торгів), що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника."
13. Номер додаткової угоди - № 2
14. Сума договору після внесення змін. 467650.00 грн. ( ЧОТИРИСТА ШІСТДЕСЯТ СІМ ТИСЯЧ ШІСТСОТ П`ЯТДЕСЯТ гривень 00 копійок ) без ПДВ
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації товару (із змінами) до Додаткової угоди № 2 до договору № 16 ВІД 11.01.2021 року зменьшується :
"Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" на 250 (двісті п`ятдесят) кг і становить 3250 кг.
/БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 2 до ДОГОВОРУ № 16 ВІД 11.01.2021 р. І СПЕЦИФІКАЦІЇ товару ІЗ ЗМІНАМИ / .
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d2060c4b1bf14adcafde1999473abde1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
• зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
«Сторони», а по окремо – «Сторона», керуючись нормами Цивільного та Господарського Кодексів України, відповідно до пункту 1 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі Розділу 11 Договору № 16 ВІД 11.01.2021 року (далі- Договір), досягли згоди і уклали дану додаткову угоду (далі - Угода) про наступне:
1.Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару: "Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" зменшити на 73,052 кг за Договором по предмету ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий та сир кисломолочний (творог), (надалі - Товар) у зв`язку з реальним фінансуванням Замовника та наявної потреби у товарах та послугах згідно затвердженого кошторису закладу на 2021 рік, а саме: «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;», внаслідок чого погодили внести зміни до Специфікації ( Додаток №1 до Договору № 16 ВІД 11.01.2021 р. ) виклавши її у новій редакції, що додається.
2.Додаток 1 до даної додаткової угоди № 3 до Договору про закупівлю товарів за державні кошти № 16 ВІД 11.01.2021 року – «Специфікація» читати із змінами, що здійснені на підставі даної додаткової угоди.
3.Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення вищевказаної зміни /п.1 Додаткової угоди/, сума по договору зменшиться на 6209.35 грн. ( ШІСТЬ ТИСЯЧ ДВІСТІ ДЕВ`ЯТЬ гривень 35 копійок ) , у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу ІІІ Договору:
«3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 461440.65 грн. ( ЧОТИРИСТА ШІСТДЕСЯТ ОДНА ТИСЯЧА ЧОТИРИСТА СОРОК гривень 65 копійок ) без ПДВ (вартість зазначається за наслідками проведеного аукціону торгів), що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника."
13. Номер додаткової угоди - № 3
14. Сума договору після внесення змін. 461440.65 грн. ( ЧОТИРИСТА ШІСТДЕСЯТ ОДНА ТИСЯЧА ЧОТИРИСТА СОРОК гривень 65 копійок ) без ПДВ
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації товару (із змінами) до Додаткової угоди № 3 до договору № 16 ВІД 11.01.2021 року зменьшується :
"Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)" на 73.052 кг і становить 3176.948 кг.
/БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 3 до ДОГОВОРУ № 16 ВІД 11.01.2021 р. І СПЕЦИФІКАЦІЇ товару ІЗ ЗМІНАМИ / .
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0267c9f8de1442128682d171bc5265e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
*ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку, А САМЕ ДО 31.05.2022 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано