• Відкриті торги
  • КЕП

Масло вершкове "екстра"

1 199 031.40 UAH з ПДВ
Номер: 869b18ff5ddb4d5ab588bd5ebbab06f6
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-02-005610-b-c1
Замовник: Управління освіти Коломийської міської ради
Постачальник: Приватне сільськогосподарське виробничо-торгове підприємство фірма "КВІЛТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору: 3
Дата підписання: 04.01.2021 16:34
Період дії договору: 04.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 1 199 031.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 199 838.56 UAH)
Оплачено: 1 199 031.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 199 838.56 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове "екстра"
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 5537.8 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 8aa8b28209cd4b2abb654cb090399498
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесено зміни до договору
    Номер додаткової угоди: 3-1
    Дата внесення змін до договору: 22.03.2021 14:12
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-1 масло.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e3624139511b49d1a70f0944cf8d078a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 3-2
    Дата внесення змін до договору: 09.08.2021 15:38
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ масло.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 5f5857e14fc54f319fcaf42014e4210c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внести зміни до договору
    Номер додаткової угоди: 3-3
    Дата внесення змін до договору: 08.11.2021 11:53
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 46822bd4cf394d5c9dc614adef0db62d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесено зміни до договору в п. 1.2. та 3.1
    Номер додаткової угоди: 3-4
    Дата внесення змін до договору: 22.12.2021 16:02
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ad95580ae2054a2a940d0a708b7ad762
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі
    Номер додаткової угоди: 3-5
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 13:56
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-5.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 2914ca74dab4422389181307659fd981
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 3-6
    Дата внесення змін до договору: 10.01.2022 11:25
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-6.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 28a41f017d014d04b232e71284b1c388
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення зміни до договору
    Номер додаткової угоди: 3-7
    Дата внесення змін до договору: 03.02.2022 10:01
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-7.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 9e6f3a9123f14bf3a3cc9b68cd49dce9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесено зміни в договір
    Номер додаткової угоди: 3-8
    Дата внесення змін до договору: 14.02.2022 10:14
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 3-8.pdf
p7s
sign.p7s