-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент)
1 474 670.28
UAH без ПДВ
Номер:
1c5b8e7784154b9cbb340a19560a9a26
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-25-015163-c-c1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Контактна особа:
Шелудько Алла Андріївна 380577258400,380577258409 sheludko.alla@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2545418859
-
Контактна особа:
Ковальов Олександр +380504020241 fopkovalev@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61005, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН ПОВСТАННЯ, будинок 1, квартира 115
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
06.01.2021 00:00
Період дії договору:
до 01.03.2022 00:00
Сума договору:
1 474 670.28 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 474 670.28 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника (Довідкою про зміни до кошторису на 2022 р. зменшено видатки)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент)
Кількість
17000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
660cc5d3d9db4b99980bb74ed80171f6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п. 2 ч.5 ст.41 Закону: "2) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0fd6b80bba594fbd83e37d0071ba5e73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.1 ч.5 ст. 41 Закону: "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
065a678eb7ee4790b1cdd23da7263c6b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.6 ст.41 Закону: "Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку."
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8079bd45c05b4705b16382dd67767a6c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано