-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 75240000-0 Послуги із забезпечення фізичної охорони будівлі, майна та матеріальних цінностей
299 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
01ca1dedceee462c8f982c729be495a0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-30-003161-c-b1
Замовник:
Суворовський районний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
22500430
-
Контактна особа:
Єзерська Ірина Володимирівна +380487051644 suvorov@cz.od.ua
-
Адреса:
65111, Україна, Одеська область, Одеса, проспект Добровольського 145-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЕПАРД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121138
-
Контактна особа:
Юрій Данилюк +380631544599 gepard.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
65055, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАНКРАТОВОЙ, будинок 3 А
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
01/05/21
Дата підписання:
04.01.2021 00:00
Період дії договору:
04.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
299 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
299 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення фізичної охорони будівлі, майна та матеріальних цінностей
Кількість
6565 людино-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021