-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку, хліб житньо-пшеничний (хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби, код ДК 021:2015: 15810000-9)
718 533.14
UAH без ПДВ
Номер:
97adbf35b121417584f8eebbf7fda87d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-25-014762-c-b1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146311
-
Контактна особа:
Рудік Олена Вікторівна 380577120894 okt_tender@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Ярославська,буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Бобро Світлана Андріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2284125141
-
Контактна особа:
Бобро Світлана Андріївна +380632323549 svet.bob@meta.ua
-
Адреса:
61085, Україна, Харківська область, Харків, вул. Астрономічна,б.37,кв.223
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1к
Дата підписання:
04.01.2021 08:10
Період дії договору:
04.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
718 533.14 UAH без ПДВ
Оплачено:
718 533.14 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку (хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби, код ДК 021:2015:15810000-9; хліб, код 15811100-7)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18051.965 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
На карті
Хліб житньо-пшеничний (хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби, код ДК 021:2015:15810000-9; хліб, код 15811100-7)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
11621.7193 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dbf895653cc245b8bc7c44436c94f750
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b0b3e1ddb3334f658146ba0a81b640cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2/1к
Дата внесення змін до договору:
27.04.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
42d250dd9dce4a43b785588481bc73e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
№3/1к
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
de80e0a39f774aa1ba791119b8c89746
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4/1к
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 14:00
Статус:
Опубліковано