-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щомісячні продуктові набори для малозахищених верств населення міста Києва
продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва
7 372 423.89
UAH з ПДВ
Номер:
a815a41a1f18421f94194255ad0c484e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-07-000528-c-b3
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Контактна особа:
Alina Hlivinska 380444509218 acco_eco@ukr.net
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Руол Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34200887
-
Контактна особа:
Світлана Назаренко +3800442235593 NNN-SSS-VVV@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 26400, Кіровоградська обл., Ульяновський район, м. Ульяновка, вул. Гагаріна, 7 кв.6
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Опис:
продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва
Номер договору:
№ 42/2020
Дата підписання:
21.12.2020 00:00
Період дії договору:
21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
7 372 423.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 228 737.31 UAH)
Оплачено:
7 372 423.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 228 737.31 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щомісячні продуктові набори для малозахищених верств населення міста Києва
Кількість
30771 штуки
Період постачання
26.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації