-
Відкриті торги
-
КЕП
Металопластикові вікна
Металопластикові вікна
879 895.44
UAH з ПДВ
Номер:
4f748583dce74f2d8346662a06a82506
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-005519-b-c1
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Контактна особа:
Ібатуллін Ільдус Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНТЕР-НОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37696239
-
Контактна особа:
Юрій Лисенко +380674084300 dir@vst.net.ua
-
Адреса:
07455, Україна, Київська область, Броварський район, село Княжичі, ВУЛИЦЯ МЕДОВА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Опис:
Металопластикові вікна
Номер договору:
730
Дата підписання:
14.12.2020 00:00
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
879 895.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 649.24 UAH)
Оплачено:
879 895.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 649.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна
Кількість
141 штуки
Період постачання
до 25.12.2020