-
Відкриті торги
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері
Металопластикові вікна та двері
1 099 904.28
UAH з ПДВ
Номер:
054c62dedf104921aa351ea5e2b0a615
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-005475-b-c1
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Контактна особа:
Ібатуллін Ільдус Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Інтер-Норм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37696239
-
Контактна особа:
Рябков Андрей +380957773765 riabkov@vst.net.ua http://vst.net.ua
-
Адреса:
02096 , Україна, Київська область, Київ, 07455, Київська обл., Броварський район, село Княжичі, ВУЛИЦЯ РАДГОСПНА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Опис:
Металопластикові вікна та двері
Номер договору:
727
Дата підписання:
14.12.2020 00:00
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 099 904.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 183 317.38 UAH)
Оплачено:
1 099 904.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 183 317.38 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна та двері
Кількість
176 штуки
Період постачання
до 25.12.2020