• Відкриті торги
  • КЕП

Комплектуючі до оптичних приладів

368 340.00 UAH з ПДВ
Номер: e1f12464678d4984a8772d314b364e7d
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-11-005243-b-b1
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Постачальник: ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС
Класифікатор ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 745
Дата підписання: 14.12.2020 00:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 368 340.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 390.00 UAH)
Оплачено: 368 340.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 390.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Назва предмета закупівлі: Комплектуючі до оптичних приладів. Назва кожної номенклатурної позиції та код товару, визначений згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі : Оптичний фільтр короткохвильового випромінювання 38623000-8 Оптичний фільтр смуговий блокувальний для довжини хвилі 532 нм 38623000-8 Оптичний фільтр смуговий пропускання для довжини хвилі 532 нм, 38623000-8 Оптичний фільтр смуговий пропускання для довжини хвилі 527 нм 38623000-8 Standa 7.11.R174-11.11 корпус поворотного транслятора з обертовою платформою 38624000-5 Standa 7.22.R174-11.22 мікрометричний гвинт поворотного транслятора 38624000-5 Standa 7.33.R174-11.33 комплект підшипників та пружин поворотного транслятора 38624000-5 NB1-K14 - Ø1 "Nd: дзеркало YAG, 1047 - 1064 нм, AOI від 0 ° до 45 38622000-1 Оптомеханічний тримач призм та оптики 38624000-5 Прямокутна призма 38624000-5 Похила кінематична платформа позиціонування 38624000-5 Корпус вузького алюмінієвого лінійного транслятора з рухомою платформою 38624000-5 Мікрометричний гвинт вузького алюмінієвого лінійного транслятора 38624000-5 Позиціонер 1" пінхолів з фіксуючим кільцем 38624000-5 Позиціонер 1" об'єктивів для мікроскопії з фіксуючим кільцем 38624000-5 З’єднувальний конусоподібний гвинт 38624000-5 З’єднувальний конусоподібний гвинт 38624000-5 Пружинний затискач оптичних елементів 38624000-5 Основа регульованого нейтрального оптичного фільтра 38623000-8 Металізована плівка для покриття оптичного фільтру 38623000-8 Алюмінієвий корпус та рухома платформа трьохкоординатної кінематичної платформа для оптики 38624000-5 Набір мікрометричних гвинтів позиціонування трьохкоординатної кінематичної платформи 38624000-5 Адаптер різьбовий 38624000-5 Адаптер різьбовий 38624000-5 Адаптер різьбовий 38624000-5 Високоточний пінхол 38624000-5 Універсальний регульований тримач призм та оптичних пластин 38624000-5 Тримач кругових поглинаючих фільтрів 38624000-5 Корпус ахроматичного об’єктива для мікроскопії з повітряною імерсією 38624000-5 Набір оптичних компонентів для ахроматичного об’єктива 38624000-5 Каретка до алюмінієвого оптичного рельсу 38624000-5 Платформа до алюмінієвого оптичного рельсу 38624000-5 Кільцевий затискач оптичних стержнів 38624000-5 Корпус вузького алюмінієвого лінійного трансля¬тора з рухомою платформою 38624000-5 Мікрометричний гвинт вузького алюмінієвого лінійного транслятора 38624000-5 Корпус поворотного транслятора з рухомою платформою 38624000-5 Мікрометричний гвинт поворотного транслятора 38624000-5 Тримач оптичних стержнів 38624000-5 Стержень тримача оптики з різьбовим адаптером М6/М4 в комплекті 38624000-5 Універсальний тримач для пластин та пласкої оптики 38624000-5 Тримач поляризаційних компонентів 38624000-5 Сталевий оптичний рельс 38624000-5 Каретка для оптичного рельсу 38624000-5 Широкий тримач пластин та оптичних фільтрів 38624000-5 Дзеркало з алюмінієвим покриттям 38622000-1 Захисна оптика універсального типу 38620000-7 Поляризуючий лінійний компонент з захисним вікном 38621000-4 Лінійна світловідбиваюча дифракційна гратка 38621000-4 Дифракційна гратка пропускного типу 38621000-4 Дзеркало з захисним покриттям 38622000-1 Смуговий лінійний скляний кольоровий фільтр 38623000-8 Рівностороння розсіююча призма 38621000-4 Фіксатор круглих елементів 38624000-5 Затискач оптичних пластин 38624000-5 Адаптер різьбовий монтажний 38624000-5 Поляризуючий лінійний компонент з захисним вікном з плавленого кремнезему 38621000-4 Поляризуючий лінійний компонент з захисним вікном з плавленого кремнезему 38621000-4 Поворотний тримач однодюймової оптики 38624000-5
Код ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріали
Кількість 103 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Степана Бандери, 12 На карті