-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з опитування громадської думки.
369 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ceff7f1cbde4ed982741b871a48241b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-04-005628-b-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Контактна особа:
Лисовець Роман Євгенійович 380442350787 lysovets@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39363388
-
Контактна особа:
Юлія Шведова +380637675712 sales_ua@4service-group.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Чигоріна, 61
Класифікатор ДК 021:2015:
79320000-3 Послуги з опитування громадської думкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/12/20
Дата підписання:
11.12.2020 16:30
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
369 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 575.00 UAH)
Оплачено:
369 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 575.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з опитування громадської думки.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020