-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
2 922 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab5062e40b3c449abe11d16a1141eded
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-03-002679-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40972700
-
Контактна особа:
Шаплико Максим Олександрович 0952748357 DIREKTOR_77@ME.COM
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, ВІЙСЬКОВИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
3304837 ВЦ
Дата підписання:
14.12.2020 00:00
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 922 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 487 050.00 UAH)
Оплачено:
2 258 880.87 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 376 480.14 UAH)
Причини розірвання договору:
розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Застосування переговорної процедури закупівлі в такому випадку здійснюється за рішенням замовника щодо кожного тендера;
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
07101, Україна, Київська область, Славутич, вул. Військових будівельників, 8
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9c9b21d4a3074017b38eca2506876860
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Експертний висновок Торгово Промислової Палати України Чернігівська Регіональна Торгово - Промислова Палата №ЧК-99 від 09.03.2021 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
22a8ce681e2147efbd54444325c09ef6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Експертний висновок Торгово Промислової Палати України Харківська торгово-промислова палата №1842/21 від 10.08.2021 року
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ad4aef5a17e34923873fa495c2a7053a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Експертний висновок Торгово Промислової Палати України Харківська торгово-промислова палата №1934/21 від 18.08.2021 року
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2a08f78b23574f699869f7b03f31c9cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Цінова довідка Торгово Промислової Палати України Харківська торгово-промислова палата №2277-4/21 від 21.09.2021 року
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
13.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7e04cbfc4b68414caedb6f3c73aa30ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Цінова довідка Торгово Промислової Палати України Харківська торгово-промислова палата №2277-3/21 від 21.09.2021 року
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
13.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
89b0120e7b9a4b039e0cbd2be963cb75
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Цінова довідка Торгово Промислової Палати України Харківська торгово-промислова палата №2405/21 від 04.10.2021 року
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
13.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4e015c6845a34bc382bb0ef0ce3c9a3f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
12.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано