-
Відкриті торги
-
КЕП
43260000-3 - Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка «Придбання екскаватора-навантажувача типу JCB або його аналог»
2 745 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3206dadb22ee4b93a36e32c17a920d69
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-29-002890-a-b1
Замовник:
Комунальне підприємство “Благоустрій Софіївки” Софіївсько-Борщагівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679366
-
Контактна особа:
Достатній Андрій Анатолійович +380459856171 kpbsandru@ukr.net
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка Києво-Святошинський р-н, провулок Шкільний, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Тетяна Вікторівна Ануфрікова +380675397927 t.anufrikova@iat.org.ua
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/12-2020
Дата підписання:
09.12.2020 00:00
Період дії договору:
09.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
2 745 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 457 500.00 UAH)
Оплачено:
2 745 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 457 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
43260000-3 - Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка «Придбання екскаватора-навантажувача типу JCB або його аналог»
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
08131, Україна, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, Києво - Святошинський р-н, пров. Шкільний, 5
На карті