• Відкриті торги
  • КЕП

Машина дорожня комбінована МДКЗ

2 296 300.00 UAH з ПДВ
Номер: d012cadb283b4eb89bbdcfdbff85f7a9
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-06-004016-b-a1
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Постачальник: ТОВ ТД Будшляхмаш
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 11-2020
Дата підписання: 07.12.2020 00:00
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 2 296 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 382 716.67 UAH)
Оплачено: 2 296 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 382 716.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина дорожня комбінована МДКЗ
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, - На карті