-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль вантажний фургон
883 170.00
UAH з ПДВ
Номер:
17f8d9a8bd974a62815a700abe6bdb6b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-03-002710-b-c1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Контактна особа:
Хлєбніков Олександр Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
112/153/20-930
Дата підписання:
07.12.2020 17:00
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
883 170.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 147 195.00 UAH)
Оплачено:
883 170.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 147 195.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль вантажний фургон
Кількість
1 штуки
Період постачання
23.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації