-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Ліки – наркотичні засоби)
31 576.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b9cc9c4c1c244a9ba58f1dbc9449c37
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-000324-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Контактна особа:
Сніжанна Качановська +380985715309 roddom.2@ukr.net
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДКП "Фармація"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01976625
-
Контактна особа:
Верезомський Андрій Андрійович +380668795155 Farmaciya14@gmail.com
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова 129
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№152(Т/Л)
Дата підписання:
01.12.2020 10:07
Період дії договору:
01.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
31 576.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 065.70 UAH)
Оплачено:
29 510.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фентаніл 0,05 мг/мл 2 мл № 5
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
80 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020