• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

«Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві)»

«Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві)» (згідно з Технічною спеціфікацією).

145 256 960.40 UAH з ПДВ
Номер: 7946cb2cc3ab4850933bda31b27dac22
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-31-000849-b-c1
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВ "Комбінат громадського харчування АЕС"
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Опис: «Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві)» (згідно з Технічною спеціфікацією).
Номер договору: 64/37-121-01-20-09934
Дата підписання: 02.12.2020 00:00
Період дії договору: 02.12.2020 00:00 - 31.08.2022 00:00
Сума договору: 145 256 960.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 209 493.40 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень (послуга: Організація лікувально – профілактичного харчування персоналу та харчування працівників на виробництві)» ПРИМІТКИ: мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції викладаються
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.03.2021 - 31.05.2022
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 01b40e6c0e8b4995ba98ae9852aaf0f1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.1 ч.5 ст.41 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 02.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 08e5fc7e0ad349e49b1abf5aab35f8a4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4 ч.5 ст.41 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 26.04.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано