-
Відкриті торги
-
КЕП
Мед натуральний
мед натуральний
103 332.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa4146853b62470e9fc3c0bc5429a872
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-21-005497-c-b1
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Контактна особа:
Зінченко Ірина Миколаївна 380456351989,380456393093 buh_gorono@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Макаренко Є.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084001725
-
Контактна особа:
Макаренко Євгенія Володимирівна +380686868173 makarenkoe1984@ukr.net
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, вул. Саперно-Слобідська 22, кв.134
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
мед натуральний
Номер договору:
373
Дата підписання:
23.11.2020 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
103 332.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
103 332.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мед натуральний
Кількість
1090 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020