-
Відкриті торги
-
КЕП
Заправка та відновлення картриджів
33 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c8413818b2a41369de460962e06b3df
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-16-004859-c-c1
Замовник:
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
-
Контактна особа:
Олександра Моргун +380505008777 morgun-ol@ukrposhta.ua
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Круглов С.І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2422404470
-
Контактна особа:
Сергій Круглов +380503415494 fop.kruglov@gmail.com
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, Запорожье, Запорожье, Запорожская область, Украина
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-2024
Дата підписання:
18.11.2020 17:00
Період дії договору:
18.11.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
33 225.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
33 225.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджа принтеру HP LaserJet P1005/P1006 (CB435A)
Кількість
70 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Canon 728 (Canon 728)
Кількість
9 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ XEROX 3119 (013R00625)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ HP LaserJet P400MFP (CF280A)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру Samsung ML-1661 (MLTD1043s)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру Samsung SCX-4824 FN (MLTD209S)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа (D101S)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LaserJet 3005 (Q7551A)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LJ 1300 (Q2613А)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LaserJet P1102 (CE285A)
Кількість
29 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LJ 1010/1020/1022 (Q2612A)
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру Canon LBP-6000/ Canon LBP-6020 (Canon 725 - CE285A)
Кількість
42 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LJ 1000/1200/(C7115A/С7113А)
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LJ 1100/1100A (C4092A)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Xerox Work Centre 3220
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Epson M200 (оригінал)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Xerox Work Centre 3215 (106R02778) з заміною чипа
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Xerox Word Centre 3215 (106R02778) без заміни чипа
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтера Pantum P2207 (PC-211Е)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа МФУ Brother DCP-L2500DR (TN-2335)
Кількість
9 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка картриджа принтеру HP LaserJet P2015 (Q7553A)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LaserJet P1005/P1006 (CB435A) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа МФУ Canon 728 (Canon 728)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа МФУ XEROX 3119 (013R00625) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа МФУ HP LaserJet P400MFP (CF280A) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера Samsung ML-1661 (MLTD1043S) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа (D101S) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LJ 1300 (Q2613А) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LaserJet P1102 (CE285A) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LJ 1010/1020/1022 (Q2612A) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера Canon LBP-6000/ Canon LBP-6020 (Canon 725 - CE285A) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LJ 1000/1200/1300 (C7115A/С7113А) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера HP LJ 1100/1100A (C4092A)з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа МФУ Xerox Word Centre 3220 з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа принтера Pantum P2207 (PC-211Е) з заміною запчастин та заправкою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Відновлення картриджа МФУ Brother DCP-L2500DR (TN-2335)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c04acdef28ad4aa8989f8039a1c6ad6d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись ЗУ "Про публічні закупівлі" та п.10.3. Договору №19-2024 від 18.11.2020 сторони домовились продовжити термін дії Договору на термін, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року, в обсязі, що не перевищує 20 % ціни Договору. А саме - збільшити суму Договору на 5 535,00 грн. без ПДВ (загальна сума Договору з урахування збільшення складає – 33 225,00 грн. без ПДВ), кількість Послуг збільшити на – 88 (загальна кількість Послуг з урахуванням збільшення складає – 514) та продовжити термін дії Договору до 31.03.2021 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано