-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль HYUINDAI Santa Fe 2.2 VGT CRDI або «еквівалент»
1 412 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9612f0de709545bfb85e73c3a11db6fb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-16-000884-a-b1
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380966070662 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Техноцентр "Навігатор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32372548
-
Контактна особа:
Єсін Ігор Анатолійович +380684462676 test@hyundai-motors.zp.ua
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, буд.131А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
863-20
Дата підписання:
16.11.2020 00:01
Період дії договору:
16.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 412 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 235 333.33 UAH)
Оплачено:
1 412 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 235 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль HYUINDAI Santa Fe 2.2 VGT CRDI або «еквівалент»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2020