-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 " 45310000-3 Електромонтажні роботи ( Монтаж систем протипожежного захисту в навчальному корпусі Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука за адресою: 46002, Україна, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Галицька,29)
369 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
00af5d41cb8b4e55a296bfd1087a54bb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-15-002280-c-c1
Замовник:
Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547659
-
Контактна особа:
Іван Грищук +380972622505 ternopil.vpu4@gmail.com http://tvpu4.te.ua
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Галицька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ВІЛСА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41387041
-
Контактна особа:
Масшталлер Юрій Володимирович +380673511009 41387041@ukr.net
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Крушельницької, буд 18, офіс 509 А
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2ПСНК
Дата підписання:
16.11.2020 09:40
Період дії договору:
16.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
369 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
369 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж систем протипожежного захисту в навчальному корпусі Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука за адресою: 46002, Україна, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Галицька,29
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020