-
Відкриті торги
-
КЕП
Пасивні волоконно-оптичні компоненти
381 039.00
UAH з ПДВ
Номер:
713725df2e87437ca0f0a18dedb1112c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-005592-a-c1
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ЦЕНТР ВИСОКИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35854803
-
Контактна особа:
Ростислав Кордунський +380673143536 rokemail@gmail.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 2, квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
685
Дата підписання:
17.11.2020 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
381 039.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 506.50 UAH)
Оплачено:
381 039.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 506.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Назва предмета закупівлі: Пасивні волоконно-оптичні компоненти. Назва кожної номенклатурної позиції та код товару, визначений згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі : Panduit NKFD1W12BUDSCZ
або еквівалент
38621000-4
Panduit FMT1
або еквівалент 38621000-4
Panduit FMT2
або еквівалент
38621000-4
Panduit FOSMF
або еквівалент 38621000-4
Panduit NKFP91BN3NNM001
або еквівалент 38621000-4
Panduit FOSP45-C
або еквівалент 38621000-4
Panduit CFAPPBL1
або еквівалент 38621000-4
Panduit CFAPPBL2
або еквівалент 38621000-4
Panduit FAP12WBUSCZ
або еквівалент
38621000-4
Panduit NKFP923LSSSM001
або еквівалент 38621000-4
Panduit NKFP923LSSSM002
або еквівалент 38621000-4
Panduit NKFP923LSSSM003
або еквівалент 38621000-4
Panduit NKFP24Y
або еквівалент
38621000-4
Panduit NK688MBL
або еквівалент 38621000-4
Кількість
1630 штуки
Період постачання
до 31.12.2020