-
Відкриті торги
-
КЕП
Проектор в комплекті з екраном та кріпленням за кодом ДК 021:2015 38650000-6 - Фотографічне обладнання
173 304.00
UAH з ПДВ
Номер:
19e7579f7c6f4fc9abb2cfdd751b7526
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-06-011267-a-a1
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031368
-
Контактна особа:
Олена Баранюк +380674160072,+380978839456 mariupol_school_52@ukr.net
-
Адреса:
87547, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Троїцька 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-АРСЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Березка Евгений 380629410816, 380982272511 e.berezka@it-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Металургів, буд. 97
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
52/2
Дата підписання:
09.11.2020 12:20
Період дії договору:
09.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
173 304.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 884.00 UAH)
Оплачено:
173 304.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 884.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор в комплекті з екраном та кріпленням
Кількість
12 комплект
Період постачання
до 11.12.2020