• Відкриті торги
  • КЕП

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція Enterprise PC m-ITX (або еквівалент) (30214000-2 – Робочі станції). Відповідно до пункту 4.4.1 інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020 рік)

79 100.00 UAH з ПДВ
Номер: ec1d3631b91b4d709bd09661eee94866
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-05-007807-a-a1
Замовник: ПрАТ Волиньобленерго
Постачальник: Єврофест
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 19/20-832 ІП
Дата підписання: 11.11.2020 00:00
Період дії договору: 11.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 79 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 183.33 UAH)
Оплачено: 79 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 183.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція Enterprise PC m-ITX (або еквівалент) (30214000-2 – Робочі станції). Відповідно до пункту 4.4.1 інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020 рік)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 43023, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Єршова, буд. 4 На карті