-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівлі «літ. А», «літ. Б», «літ. В», «літ. Г», «літ. К», «літ. Е», «літ. Д», навчально-виховного комплексу №11 за адресою: м. Житомир, провулок Річковий, 12-в (виконання демонтажних робіт)»(CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
439 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
91c5c4e5e4644798908b7aaa9304e949
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-008380-a-a1
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ АртХаус
×
-
Код ЄДРПОУ:
34394610
-
Контактна особа:
Герасимчук Василь Васильович +380683462037 34394610@ukr.net
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул. Велика Бердичівська, 89
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
83
Дата підписання:
06.11.2020 12:49
Період дії договору:
06.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
439 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 166.67 UAH)
Оплачено:
439 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 166.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівлі «літ. А», «літ. Б», «літ. В», «літ. Г», «літ. К», «літ. Е», «літ. Д», навчально-виховного комплексу №11 за адресою: м. Житомир, провулок Річковий, 12-в (виконання демонтажних робіт)»(CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
Кількість
1 послуга
Період постачання
26.10.2020 - 30.11.2020