• Відкриті торги
  • КЕП

Периметральна система захисту інформації

208 918.20 UAH з ПДВ
Номер: eaccfd3799dc4352b63f2b4f4781da0b
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-17-001090-b-c1
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 666
Дата підписання: 27.10.2020 00:00
Період дії договору: 27.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 208 918.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 819.70 UAH)
Оплачено: 208 918.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 819.70 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Периметральна система захисту інформації
Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Миру, 107 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Виконком Маріупольської міської ради
ТОВ "АМ ІНТЕГРАТОР ГРУП"
Сума 208918.20 UAH
Статус
Оплачений
18.12.2020 11:36
Док-ти 1