• Відкриті торги
  • КЕП

Вершкове масло

580 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c081362cd0e64b1c9da31ea3343f59b9
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-14-002039-b-b1
Постачальник: ФОП Васильківський Сергій Петрович
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору: 34
Дата підписання: 14.04.2017 10:14
Період дії договору: 14.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 580 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 580 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 6220 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, м.Коломия, Кобринського, 10 На карті