• Відкриті торги
  • КЕП

Мотопомпа, код 42120000-6 за ДК 021:2015 «Насоси та компресори»

Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.

87 403.80 UAH без ПДВ
Номер: 8ba874c39d6440629b8589257fb77410
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-04-001104-c-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Постачальник: ФОП "ЗУБКОВ ВОЛОДИМИР ПРОКОПОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Опис: Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Номер договору: 528-П-20
Дата підписання: 20.10.2020 00:00
Період дії договору: 20.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 87 403.80 UAH без ПДВ
Оплачено: 87 403.80 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мотопомпа
Код ДК 021:2015: 42122220-8 Каналізаційні насоси
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 02100, Україна, Київська область, Київ, Червоноткацька, 1А На карті