• Відкриті торги
  • КЕП

Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності смт Драбів Драбівського району Черкаської області

504 350.00 UAH з ПДВ
Номер: f3007fc898ac42e1a200c7b0d0a0076d
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-28-000070-c-a2
Замовник: ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Постачальник: Приватне Підприємство "Канів-Граніт"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 118/20
Дата підписання: 16.10.2020 00:01
Період дії договору: 16.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 504 350.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 058.33 UAH)
Оплачено: 504 350.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 058.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2020
Місце постачання 19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, Незалежносты На карті

Внесені зміни

    Номер: 69934f0c68234d68b28c716a39de06c2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: З метою покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі: 1. В преамбулі та в тексті укладеного договору «роботи» в усіх відмінках замінити на «послуги». 2. У зв’язку із помилкою у банківських реквізитах «Замовника», Сторони домовилися внести відповідні зміни до договору та викласти реквізити «Замовника», що містяться в Розділі 13 Договору «Реквізити та підписи сторін» в новій редакції
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 20.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1 від 20.10.2020 року (1) (1).pdf
p7s
sign.p7s